VARNA NESEBAR BURGAZ TURU (Şok Promosyon) /

1. Gün: İstanbul – Dereköy

23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
23:45 Mecidiyeköy Migros Önü
23:59 İncirli Ömür Plaza Önü
00:45 Selimpaşa Metro Tesisleri (Otoban Üzeri)
01:30 Çorlu Metro Tesisleri (Otoban Üzeri)
Belirtilen Noktalarda Misafirlerimizi Aldıktan Sonra İstanbul – Kırklareli  Yolunu Takiben Dereköy (Türk) Malko Tarnovo (Bulgaristan) Sınır Kapılarında Pasaport İşlemleri Sonrası Bulgaristan'a Giriş. Gece Yolculuğumuz Sonrası Sabah Saatlerinde Karadeniz’in İncisi Varna Ulaşıyoruz. 

 


2. Gün: Varna

Sabah Saatlerinde Varna’ya Ulaşmamızın Ardından Ekstra Alınacak Kahvaltı Sonrası Varna Şehir Turumuza Başlıyoruz. Turumuz Kapsamında Varna Katedrali , Drama Tiyatro Binası , Adliye Binası , Şehir Parkı , Saat Kulesi , Rus Anıtı , Belediye Binası , Varna Garı , Liman , Roma Hamam Kalıntıları Başlıca Göreceğimiz Yerlerdir. Şehir Turumuz Sonrası Varna’dan Ayrıları Konaklama Yapacağımız Golden Sand Bölgesinde Yer Alan Hotelimize Geçiş Yapıyoruz Check in İşlemlerimiz Sonrası Serbest Zaman Veriyoruz Dileyen Misafirlerimiz İçin Ekstra Olarak Düzenlenecek Olan Balcik Botanik Bahcesi Turuna Katılabilirler (25€) Botanik Parkı Ve İçerisinde Bulunan Romen Kraliçesi Maria’nın Yazlık Sarayını  Ziyaret Ettikten Sonra Otelimize Geri Geliyoruz . Geceleme ve Akşam Yemeği Hotelimizde.


3. Gün: Varna – Deliorman (Şumnu – Razgrad)

Sabah Hotelimizde Alacağımız Kahvaltının Ardıdan Dileyen Misafirlerimiz İçin Ekstra Olarak Düzenlenecek Olan Pehlivanlar Diyarı Olarakta Bilinen Deliorman Turuna Katılabilirler (25€) Rehberimizin Belirleyeceği Saate Hotelimizden Ayrılarak Bulgaristan’ın Türk Nüfusun Yoğun Olduğu Deliorman Bölgesine Geçiş Yapıyoruz. İlk Ziyaret Edeceğimiz Şehir Olan Razgrad Şehrine Geçiyor ve Kısa Şehir Turumuza Başlıyoruz Şehir’in Simgeleri Olan Osmanlı Dönemine Ait 1864 Yılında Yapılan Saat Kulesi  Ve 1530 Yılında Yapılan İbrahim Paşa Camii Görülecek Yerler Arasındadır. Razgrad Turumuz Sonrası Deliorman Bölgesinin Diğer Bir Şehri Olan Şumnu Şehrine Geçiş Yapıyor ve Şehir Turumuza Başlıyoruz Şehir Turumuz Kapsamında  1744 Yılında Şerif Halil Paşa Tarafından Yaptırılan Şerif Halil Camii Halk Arasında Tombul Camii Olarak da Bilinmekte Olup  Balkanlarda Selimiye Camisinden Sonra 2. Büyük Olan Cami Ziyaret Ediyor Ve Ardından 1529 Yılında Yaptırılan Tarihi Şumnu Bedestenini Ziyaret Ediyoruz Bedesten Kapalı Olduğu İçin Sadece Dışardan Görmemiz Mümkün Olacak Ve Ardından 17 Yüzyılda İnşa Edilmiş Hemen Bedestenle Yan Yana Olan Sontur Hamamını Ziyaretimizin Ardından 1774 Yılından Kalma O Tarihte Yapıldığında Çatısında Mavi Kurşunlar İle Kaplı Olduğundan Dolayı Kurşun Çeşme Olarak da Bilinmekte Olan Kurşun Çeşmeyi Görüyoruz Daha Sonra Sırasıyla Rus Anıtı , Yürüyüş Yolu , Adliye Binası , Başlıca Göreceğimiz Yerler Arasındadır. Şumnu Turumuz Sonrası Hotelimize Geçiş Yapıyoruz . Konaklama Ve Akşam Yemeği Hotelimizde.


4. Gün: Varna – Bükreş

Sabah Hotelimizde Alacağımız Kahvaltının Ardından Dileyen Misafirlerimiz İçin Ekstra Olarak Düzenlenecek Olan Doğunun Paris’i Bükreş Turuna Katılabilirler (60€).  Sabah Kahvaltımızın Ardından Hotelimizden Ayrılarak Bulgaristan Ve Romanya’yı Birbirinden Ayıran Tuna Nehri Kenarında Yer Alan Romanya Ve Bulgaristan’ın Aralarındaki İlk Sınır Kapısı Olan Girgiu Sınır Kapısına Ulaşıyoruz. Buradaki Pasaport Ve Gümrük İşlemlerimiz Sonrası Romanya’ya Giriş Yapıyor Ve Sonrasında Doğu’nun Paris’i Olarak Hafızalara Kazınan Bükreş’e Hareket Ediyoruz Yaklaşık 1 Saatlik Yolculuğunun Ardından Bükreş’e Ulaşıyoruz. Bükreş'i Yakından Tanıma Fırsatı Bulacağımız Bu Turumuzda; Devrim Meydanı, Üniversite Meydanı, Roma Ahteniumu, Çavuşesku Tarafından Yaptırılan “Halk Evi” (Parlemento Sarayı) , Atamız Mustafa Kemal ATATÜRK Heykeli , Garnizon Binası , Unirii Meydanı , Bükreş Eski Şehir , Kraliyet Sarayı , Zafer Takı , Ünlü Romen Besteci Piyanist George Enescu Adına Yapılmış Müze , Bükreş’in En Ünlü Caddesi Olan Calea Victoriei , Havacılar Anıtı Bükreş Tarih Müzesi Panoramik Olarak Görülecek Yerler Arasındadır. Şehir Turumuzun Ardından Misafirlerimize Şehri Yakından Tanımaları Adına Serbest Zaman Veriyoruz . Serbest Zaman Sonrası Rehberimizin Belirleyeceği Saate Buluşarak Bükreş’ten Ayrılarak Dönüş Yolculuğumuza Başlıyoruz. Girgiu Sınır Kapısına Ulaşmamızın Ardından Pasaport Ve Gümrük İşlemlerimiz Sonrası Bulgaristan’a Giriş Yapıyoruz . Keyifli Yolculuğumuz Sonrası Hotelimize Ulaşıyoruz. Konaklama Ve Akşam Yemeği Hotelimizde. 


5. Gün: Varna – Nesebar – Burgaz

Sabah Hotelimizde Alacağımız Kahvaltının Ardından Varna’da Bulunan Hotelimizden Ayrılarak Bulgaristan’ın Turizm Bölgesi Olarak Adlandırılan Sunny Beach Bölgesine Geçiş Yapıyoruz. Panaromik Olarak Geçeceğiz Sunny Beach Ardından Dileyen Misafirlerimiz İçin . 1983 Yılında UNESCO'nun Dünya Kültür Mirası Listesine Girmiş, Tarihi Ve Şirin Karadeniz Üzerinde Yer Alan Nessebar'a Yarımadasını Ziyaret Ediyoruz. (10 €) Panoramik Şehir Turu Esnasında Bizans Dönemi’nden Kalma Eski Metropolitan Kilisesi(İ.S.6 Y.Y) Ve Pantokrator Kiliselerini(13-14.Y.Y) Gördükten Sonra Yarımada Üzerinde Yer Alan Ve 18-19.Y.Y. Bulgar Rönesansı Döneminde İnşa Edilen Tarihi Bulgar Evlerini Görüyoruz. Turumuzun Ardından Burgas Üzerinden Dereköy Kara Hudut Kapısına Varıyoruz. Burada, Gümrük Ve Pasaport İşlemleri Ardından Türkiye’ye Giriş Yapıyoruz Ve Yol Üzerinde Gerekli Molaları Verdikten Sonra Misafirlerimizi Alındıkları Buluşma Noktalarına Bırakıp Turumuzu Bitiriyoruz


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Otobüsler İle Ulaşım
Program Dahilinde Panoramik Şehir Turları
Türkçe Rehberlik Hizmeti
Mali Sorumluluk Sigortası
3 Gece Kahvaltı Ve Akşam Yemeği Dahil Konaklama
Hotel Ve Şehir Vergileri
Sınır Geçişleri Ve Ayakbastı Ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurt dışı çıkış fonu 50 TL (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
Vize ücreti Ve Hizmet Bedeli 130 € (Yeşil Pasaportlu misafirlerimiz vizeden muaftır)
İsteğe Bağlı Seyahat Sağlık Sigortası (10€) 65 Yaş Üzeri Misafirler İçin (25€)
Öğle yemekleri
Akşam Yemeklerinde Alınacak İçeçekler
Ekstra turlar
Kişisel harcamalar
Müze Ören Yeri Ve Giriş Ücretleri 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyat Listesi

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Yorumlar

  VARNA NESEBAR BURGAZ TURU (Şok Promosyon) Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad:
  Mesajınız:
  (En çok 500 karakter)

  karakter kaldı
  Doğrulama Kodu:

  VARNA NESEBAR BURGAZ TURU (Şok Promosyon) Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar

  Biz Sizi Arayalım
  Ad Soyad
  Telefon Sabit/Cep
  E-Posta Adresiniz
  Konu
  Arama Zamanı
     Detaylı bilgi »

  Kampanyalardan haberdar olmanız için bilgilerinizi doldurmanız  yeterli olacaktır.