Lviv Turu / Lviv

1. Gün: İstanbul - Lviv

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde saat 08.00’de buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Atlas Global Havayolları ile 10.15’te Lviv’e hareket. 12.15de varışımızı takiben şehir turumuz için bizi bekleyen özel aracımız ile yola çıkıyoruz otele geçmeden önce Hoş geldin yemeğimizi restaurantta alıp otele transferimizi gerçekleştiriyoruz.

2. Gün: Lviv

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimizle Şatolar Turu için hareket. Lviv şehrinin dışında kurulmuş bir çok şato bulunmaktadır. Gezimiz sırasında da bunlardan 2 tanesini göreceğiz. Orijinal halleri XVIII ve XIX yüzyıldan günümüze kadar korunmuş olan bu şatolarda adeta geçmişe, şövalye dönemine bir yolculuk yaşayacaksınız.Turumuzun ardından otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz Ukrayna kültürünü keşfetmeye devam edebilir dileyen misafirlerimiz ise eğlenceye Lviv’in en eğlenceli mekanlarında güne devam edebilirler.
Şatolar Turu: 50 Euro

3. Gün: Lviv

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Yorucu ve eğlenceli gecemizin ardından dinlenme. Dileyen misafirlerimiz Lviv’in antik merkezini gezmeye devam edebilir. Lviv’e özel hediyelik eşyalar alabilir, tematik kafelerinde eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4. Gün: Lviv - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Saat 10.45’te Lviv Havalimanı’na transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden ardından 13.10’da Atlas Global Havayolları ile İstanbul’a hareket. 15.25’te İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Atlas Global havayolları ile IST - LWO- IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar
Havalimanı vergileri
3 gece oda+kahvaltı konaklama
Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
Tüm transferler
Otel vergileri
Telefonda Türkçe asistanlık hizmetleri
Hoş geldin Yemeği

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Seyahat sağlık sigortası
Yurtdışı çıkış harcı bedeli
Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyat Listesi

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. Yolcunun seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edebilir.
  T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimiz için de yukarıdaki 6 ay şartı aynı şekilde geçerlidir.  24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  ***Pasaport ve Tur evraklarınızın tam olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
  ***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  ***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
  Fly Express, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

  Yorumlar

  Lviv Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad:
  Mesajınız:
  (En çok 500 karakter)

  karakter kaldı
  Doğrulama Kodu:

  Lviv Turu Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar

  Biz Sizi Arayalım
  Ad Soyad
  Telefon Sabit/Cep
  E-Posta Adresiniz
  Konu
  Arama Zamanı
     Detaylı bilgi »

  Kampanyalardan haberdar olmanız için bilgilerinizi doldurmanız  yeterli olacaktır.