EGE`NİN SAKLI KÖYLERİ & EGE SAHİLLERİ DENİZ TURU /

TUR PROGRAMI
 1. Gün İSTANBUL – İZMİR OTOBÜS YOLCULUĞU

22:00 İncirli Ömür Plaza Karşısı

22:30 Mecidiyeköy Meydan Simit Sarayı Önü

23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

23:15 Kartal Köprüsü Altı

23:45 Çayırova Mc Donalds Önü

01:30 Bursa Minteks Önü

Misafirlerimizin katılımıyla gezisepeti olarak, Köy Turları ve Deniz Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak ve amacı ile hazırlamış olduğumuz, keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüsler, ikramlarımız ve gezisepeti misafirperverliğinde Bursa – Balıkesir – İzmir güzergahını takiben Çiçekli’ye doğru devam ediyoruz.

 

Mola 1: Altınova Oksijen Tesisleri

Mola 2: Susurluk Karagül Tesisleri

 2.Gün ÇİÇEKLİ KÖY - ÇEŞME ILICA YÜZME MOLASI – ALAÇATI – KUŞADASI

Sabah saatlerinde Çiçekli Köy’e varışımız ile birlikte bölgenin meşhur Köy ürünlerinden oluşan harika kahvaltımız için serbest zaman veriyoruz. Muhteşem doğasıyla bizleri karşılayan Çiçekli Köy’e veda edip Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Çeşme ile bütünleşmiş olan eski taş evleri ve değirmenleri ile ünlü ve aynı zamanda bir surf merkezi olan Alaçatı’ya ulaşıyoruz. Rehberimizin bölge hakkında vermiş olduğu bilgiler dahilinde verilen serbest zamanda şirin sokaklarda yürüyüş yapabilir ve Damla sakızlı Türk kahvemizi tadarak günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Serbest zaman sonrası turumuzu da tamamladıktan sonra Çeşme Ilıca Plajı’na hareket ediyoruz. Plaj alanında 3 saat süren serbest yüzme molamız sonrası Otelimize yerleşmek üzere otobüsümüze biniyor ve 1buçuk saat sürecek yolculuğumuz sonrası Kuşadası bölgesinde yer alan Otelimize ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz Rehberimize rezervasyon yaptırarak Kuşadası Gece Turumuza katılabilirler. Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı : Nirvana Restaurant : Menü : 2 Çeşit peynir (Tulum, beyaz ), 2 Çeşit zeytin (yeşil ve siyah –kendi çiftliğimizden gelir), Bal, Kaymak, Tereyağı, Fındık ezmesi, Tahin-Pekmez, Karadut, Tatlı lor, Vişne Reçeli, Portakal reçeli, Çökelek, Sigara böreği, Çemen (Kendi yapımımız), Domates biber sos (Kendi yapımımız), Salata tabağı (Çeri domates, biber, salatalık), Haşlanmış yumurta, Patlıcan Şakşuka, Sınırsız Çay, Sıcak Köy Ekmeği / Ekstra.

Öğle Yemeği : Rehberimizin önerdiği Restoran’da. Ekstra.

Akşam Yemeği : Otel’de. Açık Büfe. Fiyata Dahil.

Tavsiye Ettiğimiz Tadlar : Çeşme Kumrusu, Sakızlı Dondurma, Sakızlı Türk Kahvesi.

Konaklama : Dabaklar Hotel Kuşadası vb.

 

3. Gün YEDİ UYUYANLAR MAĞARASI - ÇAMLIK KÖYÜ – MERYEM ANA KİLİSESİ – ZEUS MAĞARASI – DİLEK YARIMADASI BÜYÜK MENDERES DELTASI MİLLİ PARKI – İÇMELER KOYU YÜZME MOLASI

Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltımızın ardından otobüste yerlerimizi alıyor ve yolculuğumuz sonrası gezimize ilk olarak 300 yıllık ölümsüz uykunun hikayesinin geçtiği Yedi Uyuyanlar Mağarasını ziyaret ediyoruz. Programımız ardından Çamlık Köyü’ne ulaşıyor ve bölgeye varışımız ile birlikte 30 Adet buharlı lokomotifin sergilendiği Çamlık Buharlı Lokomotif Müzesini geziyoruz. Gezimiz sonrası Köy meydanında serbest zaman veriyoruz.

Serbest zaman sonrası Meryem Ana Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Rehberimizin anlatımı ve programımız sonrası Öğle Yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimiz ardından Güzelçamlı Mevkiinde yer alan Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli parkı içindeki berrak suyu ve doğası ile büyüleneceğimiz İçmeler Koyu’nda 3 saat sürecek serbest yüzme molası veriyoruz. Yüzme molamız ardından otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Rehberimize rezervasyon yaptırarak Kuşadası Gece Turumuza katılabilirler. Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı : Otel’de. Açık Büfe. Fiyata Dahil.

Öğle Yemeği : Rehberimizin önerdiği Restoran’da. Çöp Şiş + Ayran. Ekstra.

Akşam Yemeği : Otel’de. Açık Büfe. Fiyata Dahil.

Tavsiye Ettiğimiz Tadlar : Çöp Şiş, Karadut Suyu

Konaklama : Dabaklar Hotel Kuşadası vb.

 

4. Gün DİDİM, DOĞANBEY KÖYÜ, PRİENE ANTİK KENTİ, APOLLON TAPINAĞI, ALTINKUM PLAJI YÜZME MOLASI

Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltımızın ardından otobüste yerlerimizi alıyor ve yolculuğumuz sonrası gezimize ilk olarak Mykale Dağı’nın eteklerinde bulunan ve İyonlar tarafından kurulan Piriene Antik Kenti gezimizi yapıyoruz. Antik Kent gezimiz ardından 1924 yılına kadar Rumların yaşadığı Doğanbey Köyü’ne ulaşıyoruz. Eski Rum Evlerinin olduğu ara sokaklarda harika kareler yakalamak için serbest zaman veriyor ve Apollon tapınağına hareket ediyoruz. Tapınak gezimiz ardından Öğle Yemeğimizi almak üzere restoranımıza gidiyoruz. Yemeğimiz ardından Didim Altınkum bölgesinde serin ve berrak sularda yüzme molası veriyoruz. Yüzme molamız ardından otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Rehberimize rezervasyon yaptırarak Kuşadası Gece Turumuza katılabilirler. Konaklama ve Akşam Yemeği Otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı : Otel’de Açık Büfe. Fiyata dahil.

Öğle Yemeği : Didim Kamacı Restoran’da Açık Büfe. Ekstra.

Konaklama : Dabaklar Hotel Kuşadası vb.

 

5. Gün ŞİRİNCE KÖYÜ – BADEMLER KÖYÜ – SIĞACIK KÖYÜ

Otelimizde aldığımız Açık Büfe Sabah Kahvaltımız sonrası otobüste yerlerimizi alıyor ve yolculuğumuz sonrası gezimize ilk olarak Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye varıyoruz. Bölgenin en meşhur Şarap Evinde Şarap tadımı sonrasında bölgeyi keşfetmek ve harika kareler yakalamak için siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında bölgeye veda edip Selçuk’ta yer alan ve Çöp Şişin meşhur olduğu Restaurantımızda Extra Öğle Yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimiz sonrası Eğitim seviyesinin en yüksek olduğu ve Köyün içinde yer alan Tiyatro ile ilgi çeken Bademler Köyü’ne ulaşıyoruz. Köyün temiz havasını soluyup çay – kahve molası sonrası Sığacık Köyü’ne hareket ediyoruz. Teos Antik Kenti’nin de yer aldığı Deniz Kenarında yer alan sahil Köyü’ne ulaştığımızda Rehberimizin kısa bilgilendirmeleri sonrası Pazar Günleri Kurulan Köy Pazarı ve Limanda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası İstanbul’a hareket. Akşam geç saatlerde İstanbul’a varış. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki gezisepeti organizasyonunda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz. 

 

Konaklama : DİKKAT BUGÜN KONAKLAMA YOK!

Sabah Kahvaltısı : Otelde. Açık Büfe. Fiyata Dahil.

Öğle Yemeği : Agora Restaurantta. Serbest Menü. Ekstra.

Akşam Yemeği : Dinlenme Tesisinde. Serbest Menü. Ekstra.

Tavsiye Ettiğimiz Tadlar : Şirince Meyve Şarapları, Gözleme, Kumda Türk Kahvesi, Kadayıflı Kızarmış Dondurma, Odun Ateşinde Nohutlu Ekmek, Enginar, Deniz Mahsülleri, Ev Yapımı Nar Ekşisi ve Köy Ürünleri, Çöp Şiş, Boşnak Böreği.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Neoplan – Mercedes Travego & Tourismo, Setra marka otobüsler ile Ulaşım,

Rehberlik Hizmetleri,

Tüm Çevre Gezileri,

Millipark Giriş Ücretleri,

Otel’de 3 Gece 4 Gün Yarım Pansiyon Konaklama,

Otel’de 3 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı,

Otel’de Açık Büfe veya Set Menü 3 Akşam Yemeği,

otobüs içerisindeki ikramlar,

1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası,

Ek Hizmet Bedeli.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri ve Şezlong Şemsiye Ücretleri,

Ekstra belirtilen Tüm Yemekler ve Gece Turu,

Kişisel Harcamalar.

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyat Listesi

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Yorumlar

  EGE`NİN SAKLI KÖYLERİ & EGE SAHİLLERİ DENİZ TURU Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad:
  Mesajınız:
  (En çok 500 karakter)

  karakter kaldı
  Doğrulama Kodu:

  EGE`NİN SAKLI KÖYLERİ & EGE SAHİLLERİ DENİZ TURU Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar

  Biz Sizi Arayalım
  Ad Soyad
  Telefon Sabit/Cep
  E-Posta Adresiniz
  Konu
  Arama Zamanı
     Detaylı bilgi »

  Kampanyalardan haberdar olmanız için bilgilerinizi doldurmanız  yeterli olacaktır.