GÜLLER VE GÖLLER /

1. Gün: İstanbul - Isparta

Belirtilen saatte hareket noktalarında buluşarak Isparta Gül Hasadı turumuza başlıyoruz. Isparta dünyanın en büyük gül yağı üreticisi ve lavanta tarlalarına sahip bölgesi olarak anılmaktadır. Büyüleyici bir yolculuk bizleri bekliyor.


2. Gün:

Sabah saatlerinde Eğirdir Gölü'ne ulaşarak sizlerle ekstra olarak alacağımız güzel bir kahvaltı sonrası gezimize başlıyoruz. Kahvaltımızı aldıktan sonra Eğirdir'in doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetmek üzere aracımız ile hareket ediyoruz. Dündar Bey Medresesi, Hızırbey Camii ve Eğirdir Kalesi gezilerimize müteakip rehberimizin anlatımlarını dinleyerek Eğirdir'in manzarasını görebileceğimiz teras konumundaki Akpınar Köyü'ne çıkıyoruz. Köy içindeki gezimize istinaden bir sonraki durağımız yemyeşil doğasıyla Kovada Gölü Milli Parkı olacaktır. Öğle yemeğimizi de burada aldıktan sonra rehberimizin anlatımları ile birlikte gezerek Yazılı Kanyon’a geçiş yapıyoruz. Kanyon’da yapacağımız yürüyüş sonrası akşam saatlerinde Isparta’da bulunan otelimize yerleşiyoruz


3. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak eşsiz bir görüntüye tanık olmak için gül bahçelerine gidiyoruz. Uçsuz bucaksız gül bahçelerini rehberimizin anlatımları ve gül kokularını içimize çekerek gezimize devam ediyoruz. Gül hasadı her sabah 05.00 civarı başlar ve 10.00 sularında sona erer. Güneş ışıkları yakıcı hale gelmeden bu işlem tamamlanır. Gül bahçelerini gezdikten sonra Güneykent'e ulaşarak kılavuzlar ile birlikte gül toplayan bayanlara yardım ediyoruz. Gül topladıktan sonra gül yağının işlenme aşamalarını izliyoruz. Gül ürünleri ile alışveriş imkânımız sonrası öğle yemeğimizi alıyor ve İstanbul'a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası İstanbul'a ulaşarak sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve bir sonraki organizasyonda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Lüks araçlar ile ulaşım
Araç içi ikramlar
Otelimizde 1 gece yarım pansiyon konaklama
Otelde akşam yemeği
Otelde sabah kahvaltısı
Profesyonel kokartlı rehberlik
Tüm geziler
TÜRSAB zorunlu mesleki sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Gidiş günü sabah kahvaltısı
Öğle yemekleri
Tüm öğle ve akşam yemeklerinde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler
Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • İNCİRLİ (22:00)
  • MECİDİYEKÖY SİMİT SARAYI ÖNÜ (22:15)
  • KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ (23:00)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyat Listesi

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Yorumlar

GÜLLER VE GÖLLER Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad:
Mesajınız:
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
Doğrulama Kodu:

GÜLLER VE GÖLLER Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar

Biz Sizi Arayalım
Ad Soyad
Telefon Sabit/Cep
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
   Detaylı bilgi »

Kampanyalardan haberdar olmanız için bilgilerinizi doldurmanız  yeterli olacaktır.