Odessa Turu / Odessa

1. Gün: İstanbul - Odessa

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 13.00’da buluşma. Ukraine Havayolları ile Saat 15.30’da Odessa’ya uçuş. Yerel saat ile 16.00’da Odessa’ya varış ve karşılanma. Havaalanında bizi bekleyen özel aracımız ile otelimize hareket varış ve serbest zaman geceleme otelimizde.

2. Gün: Odessa

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek tam gün Akkerman Kalesi ve Shabo Tadımlı Konyak Fabrikası turuna katılabilirler. Akkerman Kalesi turunda göreceğiniz 13. ve 15. yüzyıllar arasında Bizanslılar tarafından inşa ettirilmiş olan kaleler, UNESCO Dünya Mirası listesindedir. 1484 yılında Osmanlılar tarafından fethedilmiş olan Akkerman Kaleleri toplam çevre uzunluğu 2 km. olan surları ve günümüzde sadece 26’sı ayakta kalmış olan gözetleme kuleleri ile muhteşem bir eserdir. Odessa’ya 70 km. uzaklıkta olan bölgeye turumuz tam gün sürmektedir. Ardından Shabo Konyak Fabrikası gezisi. Eski Sovyetler Birliği ve Avrupa’nın en iyi şarap ve konyak fabrikalarından birini gezme fırsatı bulacağımız bu turda; şampanyanın yapım süreçlerini, brendi üretimini, parlak sarmaşıkların olduğu içki fabrikasını, tüm yıl boyunca yetiştirilen kaliteli üzüm fidelerinin olduğu serayı görebilecek, meyveler ve bisküviler ile servis edilen 9 çeşit konyaktan tadabileceksiniz. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Yemekli Akkerman Kalesi ve Shabo Tadımlı Konyak Fabrikası Turu: 50 Euro

3. Gün: Odessa

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek Katakomb turuna katılabilirler. Sizi, şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan katakomblari gezmeye davet ediyoruz. 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak 100 km. civarındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve otelimizde geceleme.
Katakomb Turu: 30 Euro

4. Gün: Odessa - İstanbul

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Rehberin belirlediği saatte lobide buluşma. Havaalanı transferi ardından bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra saat 12.00’de İstanbul’a uçus. Yerel saat ile saat 14.30’da varis. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Ukraine International ile İstanbul - Odessa - İstanbul uçuşları
Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli
Seçeceğiniz otelde 3 gece oda & kahvaltı konaklama
Karşılama ve havaalanı / otel / havaalanı transferleri
Telefonda Türkçe Asistanlık Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış harcı
Zorunlu seyahat sağlık sigortası
Ekstra turlar ve kişisel harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyat Listesi

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Yorumlar

  Odessa Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad:
  Mesajınız:
  (En çok 500 karakter)

  karakter kaldı
  Doğrulama Kodu:

  Odessa Turu Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar

  Biz Sizi Arayalım
  Ad Soyad
  Telefon Sabit/Cep
  E-Posta Adresiniz
  Konu
  Arama Zamanı
     Detaylı bilgi »

  Kampanyalardan haberdar olmanız için bilgilerinizi doldurmanız  yeterli olacaktır.