ODESSA TURU / PASAPORTSUZ VİZESİZ / Odessa

1. Gün: İSTANBUL – ODESSA

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Onur Air Havayolları’nın 8Q288 Sefer sayılı tarifeli seferi ile 10.55’de Odessa’ya hareket. 12.25’te varışımızı takiben Odessa şehir turu.Karadeniz’in en önemli şehirlerinden Odessa bir zamanlar Tatarlar’ın ve Osmanlılar’ın en kilit konumdaki Hacıbey Kalesi’nin bulunduğu yerde Ruslar, 1700’lerin sonlarında Odessa kentini kurmuşlar ve bu kent, 1800’lü yıllarda, St. Petersburg ve Moskova’dan sonra, Rusya’nın üçüncü büyük kenti haline gelmişti. Günümüzde Karadeniz’in İbiza’sı olarak adlandırılan ve Ukrayna’nın üçüncü büyük kenti olan Odessa, Ruslar’dan kalan tarihi binaları ve şehir yapısı, yemyeşil sokakları, geniş parkları ve sahil şeridiyle, sadece Karadeniz’in değil, Doğu Avrupa’nın da en güzel şehirlerinden biridir. Bu turda, Odessa Opera Binası, Çariçe 2. Katerina Anıtı, dünyaca ünlü Potemkin Merdivenlerinin yansıra, eşsiz mimari örneklerini göreceğiz. Turumuzun ardından, otelimize yerleşiyoruz. Dileyen konuklarımız, kentin araç trafiğine kapalı, cıvıl cıvıl sokaklarında renkli bir akşamın tadını çıkartabilirler.   

 


2. Gün: ODESSA(Katakomplar Turu Kişi Başı 50 €)

Kahvaltının ardından serbest zaman verilecektir. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Katakomplar turu’na katılabilirler (50 Euro). Bu turumuzda sizi, şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olan Katakompları gezmeye davet ediyoruz. 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu yaklaşık olarak 3500 kilometredir. Bu tüneller, Odesa’nın İkinci Dünya Savaşı’nda Nazi Almanya’sının işgaline uğradığı üç yıl boyunca, yerel direnişçiler (partizanlar) tarafından kullanılmış ve direnişçiler, bu süre boyunca yaşamlarını, bu yeraltı labirentlerinde geçirmişlerdir. Turumuzda, o dönemin orijinal eşyalarını görerek, yeraltı labirentlerinde üç yıl yaşayan insanların direnişi ve yaşantısına tanıklık edeceğiz. Bu keyifli turumuzun ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.


3. Gün: ODESSA(Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turu Kişi Başı 25 € )

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turu’na katılabilirler (25 Euro). 1899 Yılında Odesa’da satın aldığı Konyak Fabrikasını günümüze kadar getiren Nikolay Leonidovic ve ailesi Rusya’da Konyak ve Votka kralı olarak bilinmektedir. Üretilen eşsiz konyakları tadabileceğimiz bu turda ayrıca konyak üretim tekniklerini, detaylarını ve üretim aşamalarını göreceğiz. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Odessa Tekne Turu için hareket (25 Eur) . Odessa plajlarını, Gece hayatıyla ünlü Arcadia Bölgesini, Meçhul Bahriyeli Anıtını göreceğiz. Bu keyifli turumuzun ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.


4. Gün: ODESSA - İSTANBUL

Kahvaltıdan ardından serbest zaman ve odaların boşaltılması. Daha sonra rehberimizin belirttiği saatte Odessa Havalimanı’na gitmek üzere yola çıkacağız Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Onur Air Havayolları 8Q289 sefer sayılı uçuşla 13:25’de İstanbul’a hareket. 14:55’te varışımıza istinaden turumuzun sonu. Eve Hoşgeldiniz !

 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 1. Türk Havayolları ile IST – ODS / ODS – IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,
 2. Havalimanı vergileri,
 1. 3 (üç) gece oda + kahvaltı konaklama / Odessa (3)
 1. Odessa şehir tanıtım turları,
 1. Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 2. Tüm şehirlerarası transferler
 3. Otel vergileri
 4. Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 1. Yurtdışı çıkış vergisi: 50 TL
 2. Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
 3. Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 16, 23 Nisan

  Fiyat Listesi

  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
  16.04.20213* & 4*lı Oteller199.00 €299.00 € 199.00 €0 - 11 Yaş 199.00 €
  0 - 2 Yaş 150.00 €
  23.04.20213* & 4*lı Oteller199.00 €299.00 € 199.00 €0 - 11 Yaş 199.00 €
  0 - 2 Yaş 150.00 €

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Yorumlar

  ODESSA TURU / PASAPORTSUZ VİZESİZ Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad:
  Mesajınız:
  (En çok 500 karakter)

  karakter kaldı
  Doğrulama Kodu:

  ODESSA TURU / PASAPORTSUZ VİZESİZ Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar

  Biz Sizi Arayalım
  Ad Soyad
  Telefon Sabit/Cep
  E-Posta Adresiniz
  Konu
  Arama Zamanı
     Detaylı bilgi »

  Kampanyalardan haberdar olmanız için bilgilerinizi doldurmanız  yeterli olacaktır.