THY İLE İSKANDİNAVYA VE FİYORTLAR / Gdansk, Szczecin, Augustow, Trakai, Vilnius, Tallinn, Stockholm, Kopenhag, Riga, Helsinki, Oslo, Bergen, Flam Bölgesi, Rostock, Anklam

Gdansk, Szczecin, Augustow, Trakai, Vilnius, Tallinn, Stockholm, Kopenhag, Riga, Helsinki, Oslo, Bergen, Flam Bölgesi, Rostock, Anklam

1. Gün: 3 TEMMUZ 2019 / ÇARŞAMBA : İSTANBUL - VİLNİUS - RİGA

 İstanbul Havalimanı Dış Hatları Terminali’nde buluşma. Sizleri karşılayacak olan yol danışmanlarının seyahat öncesi sizlere son bilgileri vermesi ve rehberiniz ile tanışma. Bavulların uçağa teslim edilmesi ve pasaport & vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi. Ardından Türk Hava Yolları’nın İstanbul – Vilnius uçağına binilmesi. Seyahatin başlaması. Vilnius’a varışımızın ardından pasaport & vize işlemlerinin yapılması. Ardından Riga’ya hareket. Şehre varışın ardından tur rehberiniz eşliğinde panoramik şehir turu ve serbest zaman. Riga’da Özgürlük Anıtı, Üç Kardeşler, Kedi Evi, Siyah Kafalıların Evi görülecek yerler arasında. Serbest zamanın ardından toplanma ve otele transfer. Geceleme Riga otelimizde.


2. Gün: 4 TEMMUZ 2019 / PERŞEMBE : TALLİNN

Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılış ve Tallinn’e hareket. Varışın ardından Tallinn şehir turu. En iyi korunmuş Ortaçağ şehirlerinden biri kabul edilen Tallinn şehir turumuzda, UNESCO’nun “Dünya Mirası” olarak koruma altına aldığı ve şehrin karakteristik özelliklerini taşıyan Vanalinn, Alexander Nevsky Katedrali, Tallinn Surları görülecek yerler arasında. Şehir turunun bitiminde serbest zaman ve ardından otele transfer. Geceleme Tallinn otelimizde.


3. Gün: 5 TEMMUZ 2019 / CUMA : HELSİNKİ

Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılış ve Tallinn – Helsinki feribotu ile Helsinki ye hareket. Helsinki’ye varış. Tur rehberiniz eşliğinde panoramik şehir turu. Helsinki’de görülecek yerlerde arasında Helsinki Katedrali, Market Square, Uspenski Katedrali, Senato Meydanı yer alıyor. Şehir turu ve serbest zamanın ardından Stockholm’e gitmek için Helsinki – Stockholm gemisine biniyoruz. Konaklama yapacağımız kamaralarımıza yerleşme. Gece konaklama Helsinki – Stockholm gemisinde.


4. Gün: 6 TEMMUZ 2019 / CUMARTESİ : STOCKHOLM

Sabah kahvaltının ardından Stockholm’e varış. Varışımızı takiben panoramik olarak yapılacak şehir turumuzda; Gamla Stan Adası, Kraliyet Sarayı, Tiyatro Binası görülecek yerler arasında. Turumuzun ardından serbest zaman. Serbest zamanın ardından toplanma ve Oslo’ya gece yolculuğu.


5. Gün: 7 TEMMUZ 2019 / PAZAR : OSLO

Oslo’ya varış ve ardından tur rehberiniz eşliğinde panoramik Oslo şehir turu. Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Karl Johans Caddesi, Vigeland Parkı görülecek yerler arasında. Turumuzun ardından serbest zaman ve otele transfer. Geceleme Oslo otelimizde.


6. Gün: 8 TEMMUZ 2019 / PAZARTESİ : FLAM BÖLGESİ - BERGEN

Kahvaltının ardından Flam Bölgesi’ne hareket. Varışın ardından Flam’da doğa ve fotoğraf molası. İlkokulda çocukların resim derslerinde hayali olarak resmini çizdiği dağlarının arasında akan nehir, dağlar ve çatılı dumanı tüten evlerin gerçek hali Flam’da panoramik gezi. Gezinin ardından Bergen’e hareket. Varışında ardından Bergen’de Market Square (Torget) bölgesi görülecek yerler arasında. Şehrin kalbinin attığı yer olan Market Square, 700 yıllık balık pazarı olup Norveçli balıkçılar her sabah Kuzey denizlerinde tuttukları en taze balıkları satıyor. Şehir turunun ardından otele transfer. Geceleme Bergen otelimizde.


7. Gün: 9 TEMMUZ 2019 / SALI : HİRTSHALS

Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılış ve Norveç fiyortlarında yapacağımız gemi yolculuğu için Bergen – HirtshalsFjordLineCruise gemisine biniş. Konaklama yapacağımız kamaralara yerleşme ve fiyortları izlemek için serbest zaman. Gemi yolculuğu boyunca Norveç fiyortlarını ve Stavanger’i görme fırsatı yakalayacağız. Fiyortlardaki gemi yolculuğumuzda konaklama gemimizde.


8. Gün: 10 TEMMUZ 2019 / ÇARŞAMBA : ROSTOCK

Sabah kahvaltının ardından gemiden ayrılış ve Hirtshals limanından Kopenhag’a hareket. Kopenhag’a varışımızın ardından şehir turu yapıyoruz. Yapacağımız gezide, ülkenin yönetim merkezi olan Christianborg, Parlamento Binası Küçük Deniz Kızı Heykeli, Langelinie Limanı, Nyhavn Kanalı gezilecek yerler arasında. Şehir gezisinin ardından Gedser’e gitmek üzere Rostock limanına hareket. Gemi yolculuğu. 
Yolculuğun ardından Rostock’a varış, otele transfer. Geceleme Rostock ve çevresindeki otelimizde.


9. Gün: 11 TEMMUZ 2019 / PERŞEMBE : ANKLAM – SZCZECİN

Sabah kahvaltının ardından Rostock’dan ayrılış ve Anklam’a hareket. Varışın ardından Anklam’da panoramik şehir turu. Ardından Szczecin’e hareket. Varışın ardından gezilecek yerler arasında TheRoyalGate, Ulusal Müze ve BulwarPiastowski’de yürüyüş. Şehir turunun ardından Gdansk’a hareket. Varışın ardından otele transfer. Geceleme Gdansk otelimizde.


10. Gün: 12 TEMMUZ 2019 / CUMA : GDANSK

Sabah kahvaltının ardından Gdansk şehir turu. Gezilecek yerler arasında mimarisiyle büyüleyen Kral Yolu, Golden Gate, St. Mary Kilisesi, Astronomik Saat, Motlawa nehri kıyısında yürüyüş. Şehir turunun ardından serbest zaman. Geceleme Gdansk otelimizde.


11. Gün: 13 TEMMUZ 2019 / CUMARTESİ : AUGUSTOW

Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılış ve Augustow’a hareket. Varışın ardından panoramik şehir turu. Augustow Kanalı’nda doğa ve fotoğraf molası. Gezinin ardından otele transfer. Geceleme Augustow otelimizde.


12. Gün: 14 TEMMUZ 2019 / PAZAR :TRAKAİ - VİLNİUS

Sabah kahvaltının ardından otelden ayrılış ve Trakai’ye hareket. Varışından ardından Vilnius’a 30 Km uzaklıktaki Trakai kalesinin de olduğu bölgede fotoğraf molası. Ardından Vilnius’a hareket. Varışın ardından Vilnius panoramik şehir turu. Şehirde görülecek yerler arasında; St. Peter ve Paul Kilisesi, Katedral Meydanı ve Vilnius Katedrali göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu ve serbest zamanın ardından Vilnius – İstanbul uçuşu için Vilnius Uluslararası Havalimanı’na transfer. Pasaport & vize işlemleri sonrası İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış.

Bir sonraki turumuz’da buluşmak üzere…


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

İstanbul-Vilnius, Vilnius-İstanbul gidiş-dönüş uçak bileti (Turkish Airlines)
Tallinn-Helsinki, Helsinki-Stockholm arası lüks gemilerle deniz yolculuğu
Bergen - Hirtshals arası lüks Fjordline Cruise gemisiyle fiyort yolculuğu
Lüks otobüslerle şehirlerarası yolculuk
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
10 gece konaklama
Mesleki Sorumluluk Sigortası
Tüm ekstra turlar
Konaklama kahvaltıları (10 gün)
Şehir vergileri
20kg Bagaj Hakkı

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Müze Ören Yerleri ücretleri
Schengen vize ücreti : 135 Euro (Yeşil pasaportu veya vizesi olmayanlar için)
Bireysel harcamalar ve yeme-içme masrafları
Seyahat Güvence Paketi
Yurtdışı çıkış harc

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyat Listesi

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Yorumlar

  THY İLE İSKANDİNAVYA VE FİYORTLAR Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad:
  Mesajınız:
  (En çok 500 karakter)

  karakter kaldı
  Doğrulama Kodu:

  THY İLE İSKANDİNAVYA VE FİYORTLAR Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar

  Biz Sizi Arayalım
  Ad Soyad
  Telefon Sabit/Cep
  E-Posta Adresiniz
  Konu
  Arama Zamanı
     Detaylı bilgi »

  Kampanyalardan haberdar olmanız için bilgilerinizi doldurmanız  yeterli olacaktır.