MAÇ TURU LİSBON & MADRİD / MADRİD - LİSBON

MADRİD - LİSBON

1. Gün: İSTANBUL - MADRİD - LİSBON

Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali Pegasus  kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 07.30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus  Hava Yollarının PC 1099 sefer sayılı uçuşu ile 09:55’de Madrid’e uçuş. Yerel saat ile 12:25’de varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Lisbon’a transfer . Geceleme Lisbon otelinizde. 


2. Gün: LISBON

Sabah kahvaltısını ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Lisbon Şehir turuna katılabilirler (35 Euro). Turumuzda, Lizbon  şehir turunda, VII. Eduardo Parkı, şehrin kalbi sayılan Rossio Caddesi, ünlü Libardede Meydanı, Tejo Nehri, São Jorge Kalesi, Alfama Semti, Alcantara Semti, keşifler için uğurlamaların yapıldığı Belem Kulesİ, Belem’ de Keşifler Anıtı ve Jeronimus Manastırı görülecek yerler arasındadır. Şehir Turumuzun ardından otobüslerimiz ile Stad transferi . Galatasaray’ımıza başarılar . Maçın ardından otelimize transfer . Geceleme otelinizde


3. Gün: LISBON - MADRID

Sabah kahvaltısının ardından Madrid’e hareket . Madrid’e varışımızın ardından Geceleme otelinizde.


4. Gün: MADRID

 Sabah kahvaltısını ardından serbest zaman . Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Madrid Şehir turu ve Toledo turuna katılabilirler (55 Euro). Panoramik şehir turumuz sırasında, Plaza mayor adı verilen büyük meydan ile başlıyoruz. Bu meydanda 136 bina ve avluya açılan 437 balkon bulunmaktadır. Zamanında bu balkonlardan boğa güreşleri ve engizisyonun yaktığı insanlar izlenmiştir. Şehrin kalbi Puerta Del Sol, Plaza mayor adı verilen büyük meydan, Kraliyet Sarayı’nın halka sesleniş yeri Plaza De Orient, Şehir’in ne kadar zengin olduğunu göstermek maksadıyla giriş kapısı olarak yapılmış Alcala Kapısı, galerili damları ile göz dolduran Gran Via, Plaza Colon, Cibeles Meydanı Ve Çeşmesi ile Cervantes Anıtı görülecek yerler arasındadır.  Geceleme otelinizde.


5. Gün: MADRID - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1100 sayılı tarifeli seferi ile saat 13.05’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile ertesi gün 19.20’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. 

 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(SAW)  – Madrid – İstanbul(SAW)  arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

Havalimanı vergileri

3-4* otellerde 4 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

Otel – Lisbon Stad – Otel Transferi

Madrid – Lisbon – Madrid arası transfer 

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Vize ücreti (120 Euro)
Özel Seyahat Sağlık Sigortası (10 Euro)
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar 
Opsiyonel turlar 
Maç Bileti 
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri 

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyat Listesi

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  • Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde GEZİSEPETİ vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
  • Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden GEZİSEPETİ sorumlu değildir.
  • Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  • Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde GEZİSEPETİ misafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir. 
  • Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir. 
  • Dış nedenlerden dolayı GEZİSEPETİ programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Tura katılımın yeterli olmaması durumunda GEZİSEPETİ iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 7 gün önce bildirecektir. 
  • GEZİSEPETİ, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
  • GEZİSEPETİ, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.
  • Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.
  • Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden once yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
  • Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından GEZİSEPETİ sorumlu değildir. 

  İptal ve değişiklik durumunda “GEZİSEPETİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.    

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Yorumlar

  MAÇ TURU LİSBON & MADRİD Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad:
  Mesajınız:
  (En çok 500 karakter)

  karakter kaldı
  Doğrulama Kodu:

  MAÇ TURU LİSBON & MADRİD Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar

  Biz Sizi Arayalım
  Ad Soyad
  Telefon Sabit/Cep
  E-Posta Adresiniz
  Konu
  Arama Zamanı
     Detaylı bilgi »

  Kampanyalardan haberdar olmanız için bilgilerinizi doldurmanız  yeterli olacaktır.