PRAG / PRAG

PRAG

1. Gün:

İSTANBUL - PRAG 
Atatürk   Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Türk  Hava Yolları kontuarında siz değerli misafirlerimizle saat 10:30’da buluşma.  Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk  Havayollarının Hava Yolları’nın TK1771 saat 13:40’ta Prag’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından 14:20’de Prag’a varışın ardından havaalanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için alandan ayrılış. Sehir turumuzda Küçük Mahalle , Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından  ekstra olarak düzenlenecek olan Vlatava Nehri Tekne (35 Euro) turuna katılabilirler . Prag’ı ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde özel teknemizle açık büfe yemekli, canlı müzikli masal şehir Prag’ın gündüz ve gece görüntülerini, Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanal geçişleriyle birlikte unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 


2. Gün:

PRAG 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Karlovy Vary turuna katılabilirler (55 Euro). 17. ve 18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının uğrak şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürk’ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın Mozart`ın ,Göethe`nin Beethoven`ın, Rus Çarı Büyük Petro’nun ve Puşkin`in evlerini gördükten sonra 12 farklı suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Serbest zamanınızda kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı mağazalarda geçirebilirsiniz. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam ise dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çek Gecesi turuna katılabilirler(50 Euro). Prag'ın yerel restoranların da Çekya’ya özgü müzik, folk danslar eşliğinde Çek mutfağının güzel tatları ile eğlenceli bir gece geçireceksiniz. Geceme otelimizde. 

 


3. Gün:

PRAG 
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Dresden Turuna ( Almanya )  turuna katılabilirler (60 Euro). Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesine (yemekli, içkili, müzikli eğlence programı) katılabilirler(55 Euro). Geceleme otelimizde. 

 


4. Gün:

PRAG –İSTANBUL
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardında serbest zaman. Tur sonrası uçuş saatimize bağlı olarak havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1772 nolu seferi ile saat 15:15’de İstanbul’a hareket saat 19:55’de İstanbul’da varış ve turumuzun sonu. 

 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk  Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST)- Prag (PRG) - Istanbul(IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
Havalimanı vergileri
3* otelde 3 gece kahvaltı dâhil konaklama
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Şehirler arası transferler 
Panoramik Prag şehir turu 
Şehir vergisi 
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Vize ücreti (120 Euro)
Özel Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar 
Opsiyonel turlar 
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri 

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 21 Kasım • 12 Aralık

  Fiyat Listesi

  Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
  21.11.2019 3* Oteller249.00 €409.00 € 249.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
  3 - 12 Yaş 249.00 €
  0 - 2 Yaş 150.00 €
  3 - 12 Yaş 249.00 €
  12.12.2019 3* Oteller249.00 €409.00 € 249.00 €0 - 2 Yaş 150.00 €
  3 - 12 Yaş 249.00 €
  0 - 2 Yaş 150.00 €
  3 - 12 Yaş 249.00 €

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Yorumlar

  PRAG Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad:
  Mesajınız:
  (En çok 500 karakter)

  karakter kaldı
  Doğrulama Kodu:

  PRAG Hakkında Daha Önce Yazılan Yorumlar

  Biz Sizi Arayalım
  Ad Soyad
  Telefon Sabit/Cep
  E-Posta Adresiniz
  Konu
  Arama Zamanı
     Detaylı bilgi »

  Kampanyalardan haberdar olmanız için bilgilerinizi doldurmanız  yeterli olacaktır.